Poďakuj sa a pomôž

 • Prečo ďakovať?

  Lebo vaše “VĎAKA“ pomôže.

  Každým vyplnením ďakovacieho formulára urobíte hneď dva dobré skutky . Vyčarujete niekomu úsmev na tvári a zároveň vhodíte 10 centov do pomyselnej spoločnej pokladničky. TIPOS tak za vás prispeje na bezplatné verejné korčuľovanie pre všetkých Slovákov.
  Viac vďačnosti znamená viac peňazí a ešte viac spoločnej zábavy na ľade. S narastajúcou kôpkou drobných v pokladničke sa predĺži aj doba bezplatného korčuľovania a pribudne počet zapojených štadiónov.

  A navyše, vďačnosť je pocit, pri ktorom sa nám do tela uvoľňujú endorfíny. O nich ste už určite počuli :) To sú tie hormóny, ktoré nás robia šťastnými.

  Tak čo, potrebujete ešte ďalší dôvod na svoje „ĎAKUJEM“?

 • Myšlienka

  TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. sa rozhodla rozdávať radosť na všetky strany a pripravila unikátny projekt VĎAKA.

  Vedeli ste, že ľudia, ktorí v živote cítia vďačnosť sú oveľa šťastnejší a zdravší? Rovnakú radosť potom pociťujú tí, ktorým svoje „VĎAKA“ doručíte.
  Preto sme pre vás pripravili originálnu cestu ako vyjadriť vaše uznanie, spokojnosť, a hlavne vďaku za pomoc tým, ktorí si to zaslúžia.

  Však ste sa už dlho nepoďakovali len tak? Buďme vďační aj za každodenné maličkosti, lebo tie tvoria mozaiku šťastia.

September je mesiac vďaky

Na prvú lavínu vašich poďakovaní je pripravený už tohtoročný september.

A prečo sme pre štart nášho projektu zvolili práve tento mesiac? Pretože 21. september je svetový deň vďačnosti . Prvý raz ho oslávili na Havaji počas Dňa vďakyvzdania v roku 1965. Práve tento deň je príležitosťou prejaviť svoju vďačnosť a uznanie, oceniť ľudí, ktorí si to zaslúžia a poukázať na významné veci ale aj zdanlivo obyčajné maličkosti, z ktorých sa skladá náš svet.

A keďže našim cieľom je rozdať čo najviac radosti, projekt VĎAKA sme nastavili ako dlhodobú aktivitu.